Jaką muzykę gracie na weselach/imprezach okolicznościowych?
Muzyka grana przez DJ jest w bardzo dużym stopniu uwarunkowana od sugestii Młodej Pary lub organizatora. Posiadamy spore doświadczenie w różnych gatunkach muzycznych (lata 70-te, 80-te, 90-te, rock, latino, disco polo, muzyka nowoczesna).

Najważniejszą cecha dobrego DJa jest wyczucie gustów muzycznych gości. Podczas imprezy jesteśmy w stanie ocenić do jakich utworów ludzie będą się najlepiej bawić w danym momencie imprezy.

Czy podczas posiłków grana jest muzyka?
Tak. Podczas posiłków najczęściej w tle puszczamy łagodną, restauracyjną muzykę (smooth jazz, Michael Buble, Amy Winehouse). Głośność muzyki jest tak dostosowana, aby gości mogli swobodnie rozmawiać.

Czy przeprowadzacie zabawy?
Zazwyczaj staramy się przeprowadzać zabawy taneczne, które angażują jak największą ilość osób (zorba, taniec belgijski, układy do piosenek takich jak YMCA).

Prowadząc zabawy nie chcemy nikogo urazić, dlatego unikamy zbaw z „przebijaniem balonów”, lub z „przeprowadzaniem jajka przez nogawkę spodni”.

Dla Pary Młodej chętnie proponujemy test zgodności – sprawdzamy jak dobrze znają się nasi Nowożeńcy. Dla gości „Test wiedzy o Parze Młodej” – (np. Gdzie poznała się Młoda Para? Gdzie pojechali na swoje pierwsze wakacje? O ile cm Pan Młody jest wyższy od Pani Młodej)

Czy różni się opcja jedno osobowa (DJ/konferansjer) od dwu osobowej (DJ + konferansjer)?
DJ jest zarówno konferansjerem, wita gości, prowadzi zabawy, oczepiny, oraz podziękowanie dla rodziców.

Jeżeli planujemy duże wesele z większą ilością zbaw i animacji, warto wybrać opcję DJ + konferansjer. W tym rozwiązaniu DJ skupia się jedynie na muzyce, konferansjer na zabawy, oraz na zabawianiu gości.

Jak wyglądają oczepiny?
Blok oczepinowy nie trwa dłużej niż 30 minut. Zazwyczaj jest to test zgodności dla Młodej Pary, rzucanie welonem i krawatem, oraz krótka zabawa dla gości. Sugerujemy nie łączyć oczepin z tortem, lub podziękowaniem dla rodziców. Długie bloki oczepinowe powodują znudzenie gości weselnych, a oglądanie wszystkich atrakcji stojąc dłużej niż pół godziny staje się męczące.

Do której godziny DJ prowadzi wesele?
Wesela prowadzone przez nas trwają zazwyczaj 12 godzin. Jeżeli Para Młoda pojawia się na sali o godzinie 17:00, wówczas wesele kończymy o 5:00 rano. Istnieje możliwość przedłużenie czasu trwania imprezy, jednak wesela trwające więcej niż 12 godzin należą do rzadkości.

Jak jestećie ubrani?
Na przyjęciach weselnych i studniówkach zawsze ubrani jesteśmy w garnitur. Na imprezach urodzinowych, oraz strój zawsze jest elegancki odpowiednio dostosowany do rodzaju imprezy.