Nasz team

Organizujesz imprezę i szukasz DJ-a lub konferansjera, który zapewni gościom wyjątkową zabawę na parkiecie? Niezależnie od tego, czy organizujesz wesele, imprezę integracyjną w firmie, studniówkę czy bal sylwestrowy każdy z członków naszego zespołu zagwarantuje Ci zróżnicowaną muzycznie zabawę na najwyższym poziomie.

Jako konferansjerzy jesteśmy cenieni za naturalność, podczas prowadzenia zabaw unikamy bowiem nadęcia i patosu. W dużej mierze to dzięki temu goście na imprezach i weselach mogą oddać się nieskrępowanej zabawie, która pozostanie w ich wspomnieniach na długie lata.

Równie swobodnie spisujemy się w roli DJ-ów. Każdy członek naszego zespołu śledzi najnowsze trendy w muzyce popularnej, dzięki czemu zawsze wiemy, które melodie są chętnie przyjmowane na parkiecie. Znamy również ponadczasowe hity i melodie, które zawsze z entuzjazmem są przyjmowane zarówno przez młodszych, jak i starszych uczestników zabaw. Dzięki uważnej obserwacji zgromadzonych gości potrafimy także wyczuć moment, kiedy potrzebują oni tanecznego szaleństwa, a kiedy chwili odpoczynku przy akompaniamencie romantycznej muzyki.

Poznaj nas bliżej

Marcin

DJ, konferansjer

Dawid

DJ, Konferansjer

Norbert

DJ, Konferansjer