Nasze referencje

Łatwo jest chwalić się w Internecie swoimi usługami i w superlatywach pisać o nich z własnej perspektywy. Prawdziwym potwierdzeniem wysokiej jakości i klasy naszych konferansjerów, DJ-ów są opinie osób, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Wierzymy, że pozytywne i miłe słowa odnośnie naszych usług zostawione przez naszych klientów w referencjach są całkowicie szczere. Dlaczego mamy prawo tak myśleć? Przede wszystkim dlatego, że zawsze dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług i wywiązanie się z warunków umowy. Zawsze bazujemy na jasnych i przejrzystych zasadach, otwartości oraz serdecznym kontakcie z klientem.

Szczegóły naszej pracy zawsze uzgadniamy z klientami przed zabawą. Oferujemy naturalną i pozbawioną nadęcia konferansjerkę na weselach, balach i studniówkach oraz zróżnicowaną muzykę dostosowaną do charakteru zabawy i oczekiwań gości. Jesteśmy w pełni otwarci na dialog z uczestnikami zabawy, których zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Wasze zadowolenie jest bowiem naszą satysfakcją.

Kasia & Marek

DJ Marcin poprowadził nasze wesele. Zarówno według nas jak i gości świetnie się sprawdził. Dobrał odpowiednie oświetlenie do wystroju sali, muzykę dostosowywał do gustów gości weselnych – parkiet był cały czas pełny (ostatni goście zeszli z parkietu koło 6 rano!). Marcin jest też bardzo dobrze zorganizowany, co było widać w wielu puntach programu wesela – pilnował, aby wszystko było na czas i trzymał rękę na pulsie. Z chęcią ponownie pobawilibyśmy się na imprezie poprowadzonej przez niego. Gorąco polecamy! Kasia i Marek.

Ewelina & Rafał

Mieliśmy przyjemność współpracować z DJ Marcinem na naszym weselu. Jednogłośnie stwierdzamy, że cała oprawa muzyczna była bardzo dobra. Wiele osób komentowało świetna pracę Marcina (przygotowanie muzyki, zabaw i prowadzenie całej imprezy). Repertuar był skomponowany tak by każdy miał możliwość wyszaleć się na parkiecie oraz zrelaksować przy spokojniejszych kawałkach. Mimo sporego wyzwania, imprezy w plenerze i dwóch parkietów wszyscy świetnie się zgrali i dobrze bawili do końca imprezy. Polecamy! Ewelina i Rafał 🙂