Nagłośnienie
Nagłośnienie zawsze jest dobierane do wielkości pomieszczenia. Na spotkaniu, na którym omawiamy szczegóły przyjęcia zapoznajemy się z lokalem, w którym będzie odbywała się impreza. Dysponujemy zarówno małym nagłośnieniem o łącznej mocy 800 W, lub dużym zestawem o mocy 2000 lub 3000 W, który bardzo dobrze sprawdzi się na większych eventach. Cenimy sobie dobrą jakość dźwięku, dlatego korzystamy wyłącznie z produktów znanych i cenionych marek takich jak LD Systems, Mackie.

Zdjęcie sprzetu oraz tańczący goście

Światło
Dokładamy wszelkich starań, aby wygląd naszego stoiska był nowoczesny, oraz elegancki. W skład naszego oświetlenie wchodzą zarówno światła ruchome jak i dekoracja świetlna sali. Ruchome światła, którymi dysponujemy to tzw. głowy ruchome firmy Showtec. Urządzenia te nadają dynamiki podczas zabawy, poruszając się po całej sali. Podczas energicznej muzyki możemy również używać funkcji stroboskopu

Dekorację światłem sali tanecznej tworzymy wykorzystując listy ledowe (LED bary), oraz ledowe pary (LED par). Do dekoracji świetlnej (podświetlenie ścian, okien) używamy produktów takich firm jak Showtec, oraz American DJ. Ważnym elementem oświetlenia jest lekki dym. Wykorzystując go uzyskujemy efekt snopów światła, który świetlenie wygląda na zdjęciach z eventu. Dymu używamy z odpowiednich ilościach. Nie „zadymiamy całej sali”. Wypuszczamy go tylko tyle, aby uzyskać dobry efekt oświetlenie, jednak ma on nie przeszkadzać w swobodnej zabawie.

Goście przed salą

Stoisko DJ
Każda sala ma swój niepowtarzalny klimat, dlatego nasza firma dysponuje różnymi stoiskami dla DJa. Mają Państwo do dyspozycji elegancką aluminiową DJkę, podświetlany ledami parawan, lub drewniany stół retro. Wybór stoiska ustalamy indywidualnie przed każdą imprezą.

Stoisko DJa

Mikrofony
Dobry kontakt z gośćmi weselnymi jest dla nas bardzo ważny. Używając mikrofonów bezprzewodwych (marki shure) możemy prowadzić ważne elementy imprezy w każdym miejscy na sali. Konferansjer prowadzący zabawy, lub oczepiny zawsze wychodzi na środek, dzięki czemu impreza nabiega dużo większej energii.

Ciężki dym
Jeżeli macie marzenie, aby Wasz pierwszy taniec odbył się w „chmurkach” – nie stanowi to dla nas żadnego problemu. W swojej ofercie mamy do dyspozycji ciężki dym, wytwarzany na bazie suchego lodu. Dzięki niemu możecie uzyskać wspaniały efekt oraz doskonałe zdjęcia, które długo będą Wam przypominać moment pierwszego tańca.

Pierwszy taniec wśród dymu

Napis LOVE
Kolejnym ciekawym elementem dekoracji Waszej sali weselnej jest napis LOVE. Jesteśmy przekonani, że Wasi goście docenią tą dekorację i każdy z Waszych gości będzie chciał mieć pamiątkowe zdjęcie na tle takich liter.

Wielki napis love